VoCe–oddíly | Volejbalové centrum nad Metují
Logo VoCeÚvodní stránka - Oddíly

Oddíly

Minivolejbal / 1. stupeň ZŠ

Volejbal do 12 let, tradiční sport v moderním pojetí nabízí dětem už od 1. třídy hru a zábavu. Používáme speciální odlehčené míče, hrajeme nejen pro radost ze hry, ale jezdíme i na krajské (republikové) soutěže, pořádáme víkendovky i tábory. Fotodokumentaci z aktivit najdete ve fotogalerii zonerama.

Farma

Farma je určena pro skupinu talentovaných dětí z prvního stupně ZŠ. Nemá nahradit „standardní“ tréninky minivolejbalu, ale naopak přidáním jednoho tréninku navíc chceme podpořit jejich talent. Zároveň jim tím umožníme jejich plynulejší začlenění do skupiny žákovského šestkového volejbalu.

Druhou skupinou na farmičce jsou nováčci z druhého stupně, pro které je plný trénink žákovské skupiny příliš obtížný. Trénink navíc jim tak usnadní rychlejší začlenění.

Ne všechny děti se ale chtějí věnovat volejbalu na výkonnostní úrovni. Právě těm nabízíme tréninky pouze 1x týdně na naší farmě, kde se každý naučí základy správné techniky, aby měl ze sportování a hlavně z volejbalu radost.

Žákovský oddíl volejbalu / 2. stupeň ZŠ  

Ve výkonnostní skupině žáků a žákyň pracujeme krom individuálních činností hodně na herních činnostech zásadních pro šestkový volejbal. Tréninky jsou 2 až 3x týdně, pořádáme pro děti soustředění, turnaje, tábory. Hrajeme velmi úspěšně Krajský žákovský přebor (chlapci i dívky) a připravujeme zájemce po ukončení školní docházky na pro vstup do jiných „profi“ klubů. Fotodokumentaci z našich aktivit najdete ve fotogalerii zonerama.

generální partner

partneři a sponzoři

Partneří a sponzoři HokasportAGRO CSPojištění ZajíčekMŠMTProfiQualityNutricia Deva