Spolupracujeme | Volejbalové centrum nad Metují
Logo VoCeÚvodní stránka - O nás - Spolupracujeme

Spolupracujeme

ČESKÝ VOLEJBALOVÝ SVAZ

Na oficiálních stránkách českého volejbalu Český volejbalový svaz  najdete přehled o veškerém dění od turnajů, soutěží, kempů či školení trenérů a rozhodčích.

MINIVOLEJBAL

Tyto stránky jsou věnovány akcím pro děti do 12 let hrajícím minivolejbal  Minivolejbal. Najdete zde pravidla, turnaje a další akce věnované naší mládeži.

Město Nové Město nad Metují

Hlavním sponzorem našeho sdružení je Město Nové Město nad Metují, který nás podporuje nejen finančně a právně, ale i mediálně zveřejňováním informací o naší činnosti Město Nové Město n.Metují

Amatérská volejbalová liga

Krajská soutěž pro amatérská volejbalová družstva, které se nejen sami účastníme, ale ve spolupráci s ní organizujeme i regionální turnaje v přímo Náchodském okrese – Amatérská volejbalová liga 

Základní školy

Naše činnost stojí a padá se školami v Novém Městě nad Metují a okolím. Nejvýznamnější podíl na volejbalu dětí má bezesporu ZŠ Krčín, kde probíhají hlavní tréninky našeho sdružení, soustředění dětí a zároveň i trenérské semináře. Početnou základnu dětí tvoří ZŠ Komenského, od roku 2013 pak ZŠ Bohuslavice, od října 2014 se rozjel oddíl na ZŠ Provodov a v prosinci 2014 i ZŠ Černčice.

Média

Krom spolupráce s výše zmíněnými organizacemi zveřejňují informace o naší činnosti i místní a oblastní periodika. Za zmínku rozhodně stojí Náchodský Deník a měsíčník Novoměstský Zpravodaj.

generální partner

partneři a sponzoři

Partneří a sponzoři Pojištění ZajíčekAGRO CSMŠMTProfiQuality