Žákovský volejbal - 2. st. | Volejbalové centrum nad Metují
Logo VoCeÚvodní stránka - Oddíly - Žákovský volejbal - 2. st.

Oddíly – 2. stupeň (žáci)

Sezóna 2019-20  ... pravidelné tréninky

Oddíl ZŠ Krčín A (sportovní oddíl - výběr z minivolejbalu) / od září (900,-Kč / pololetí)

Klasický žákovský oddíl v této sezóně nebude v našem VoCe-čku realizován - spousta dětí odešla na školy a neumíme to nyní věkově poskládat.

Žáky tak zastoupí celooddílový výběr dětí v rámci "Projektu 2009", který jsme iniciovali již v dubnu 2019 a bude složen z dětí od 4. do 6. třídy (od září). Soutěžně se zapojíme do festivalových turnajů minivolejbalu (kat.červená a modrá) v okrese i v kraji a budeme se snažit si vybojovat postup na celorepublikové turnaje 2020. Předpokládáme také účast na samostatných turnajích čtyřkových i šestkových. Zahájení tréninků bude (nepovinně) za hezkého počasí na sokolovně již po letním kempu, ale naplno začínají všichni trénovat hned od 2.září:

tělocvična na Králíčku:   pondělky od 16:30 do 18:00 / volejbal
tělocvična na Králíčku:   středy     od 17:00 do 18:30  / volejbal
tělocvična Eden, bazén: pátky      od 16:00 do 17:00  / fyzioterapie, plavání, kompenzace, fyzička)

Plánujeme standardně 2 víkendová soustředění (podzim a jaro), kemp, sněhohrátky, ... viz fotogalerie Zonerama. Trénovat bude Bohdan Ptáček a Adriana Cihlářová, koordinace Roman Ptáček, fyzioterapii povede Jana Čtvrtečková.


Přihlášky najdete na tomto WEBu - O nás / Přihlášky.Školní kroužek, Volejbalové centrum a Volejbalový svaz

Děti se registrují jak ve školním kroužku, tak i ve Volejbalovém centru. Registrace jsou výhodné pro všechny zúčastněné - děti sportují ve známém školním prostředí, škola získává prostřednictvím Volejbalového centra certifikované trenéry i materiál (míče a tréninkové pomůcky) a Svaz členskou základnu, pro kterou organizuje krajské i celorepublikové turnaje minivolejbalu. Volejbalové centrum navíc přímo dětem zajišťuje cestování na turnaje, proplácí dopravu i startovné, mají levnější slevy na soustředění i nákup pomůcek (boty, míče, trička, ...). A to se vyplatí :-) !

Sezóna 2019-20  ... přehled turnajů

Rozpis soutěží a soustředění najdete na na WEBu v sekci Turnaje a akce - 2.stupeň.

 

Přehled činnosti VoCe-čka

U každého oddílu je důležitá jeho činnost. Proto se snažíme každou akci zachytit v sekci STALO SE krátkou zprávou a případně i několika fotkami. Naše hlavní fotogalerie je na serveru ZONERAMA a názvy albumů jsou tam logicky podle data dané akce. Dohledat tak konkrétní akci by mělo jít velice snadno.

Tělocvična ZŠ Krčín - soustředění Tělocvična u Králíčku Venkovní kurt na sokolovně

Oddílové propriety a vizuální identita :-)

Protože každý oddíl má nějakou jednotnou vizuální identitu, snažíme se o ni i my. Nějaké věci máme nakoupené pro děti v oddílovém skladu, ale něco dětem kupují rodiče přímo domů do skříňky. Děti je pak povětšinou všude nosí a jsou hrdé, že jsou součástí skvělého týmu. Navíc jim udělají radost třeba k narozkám či pod vánočním stromečkem ... Protože po večerech na akcích zpíváme s kytarami, tak si níže můžete ...

Ukázat...


generální partner

partneři a sponzoři

Partneří a sponzoři AMMANNPojištění ZajíčekAGRO CSMŠMTsanasportProfiQuality