Mládež ZŠ, SŠ | Volejbalové centrum nad Metují
Logo VoCeMládež ZŠ, SŠ

1.stupeň ZŠ / mini volejbal

Volejbal do 12 let, tradiční sport v moderním pojetí nabízí dětem už od 1.třídy hru a zábavu. Používáme speciální odlehčené míče, hrajeme nejen pro radost ze hry, ale jezdíme i na krajské (republikové) soutěže, pořádáme víkendovky i letní tábor. Na tréninku preferujeme individuální přístup a řídíme se heslem „učíme se hrou“  … 

2.stupeň ZŠ / žákovský volejbal

Soustředíme se na přechod od mini volejbalu k šestkovému. Snažíme se pilovat techniku a připravovat ty šikovné pro vstup do krajských soutěží případně jiných „profi“ klubů. I zde na tréninku preferujeme individuální přístup a řídíme se heslem „učíme se hrou“  … 

Junioři na středních školách

Etablování nováčků mezi „zkušené“ mladé hráče je již opravdu problém a vyžaduje to už nejen velikou trpělivost od trenérů, ale dostatek vůle a ctižádosti od vlastního hráče. Na druhou stranu jsme tu od toho, abychom hledali cesty vedoucí k řešení a ne jen kritizovali. Třeba když se najde víc nováčků najednou, je defacto problém „vyřešen“ … a proto s klidným svědomím nabízíme i tuto kategorii pro nové chlapce i dívky.

Nosná myšlenka VoCe-čka

Nemyslíme si, že je současná mládež jiná, než dříve. Všude je slyšet, že děti sedí jen u computerů a iPadů, ale když se poctivě zamyslíme, vyhovuje to i dospělým, protože pro děti nemusí aktivně vymýšlet zábavu a účastnit se jí. Kritika ovšem musí být ….
A ne všichni se rozhodnou krom kritiky i k činům. My se o to pokoušíme a chceme nabídnout všem šanci na sport. Pár nadšenců se rozhodlo věnovat svůj volný čas dětem a vytvořilo Volejbalové centrum nad Metují, díky kterému máte možnost své děti přihlásit k nám do oddílu. Postupem času chceme v Novém Městě nad Metují vytvořit oddíly pro děti od 6 let, přes dospívající středoškoláky až po dospělácká družstva, aby i pro trénující děti byla zajištěna logická návaznost. Snažíme se neodmítnout nikoho kvůli věku, i když začlenění např. 16-ti letého nováčka do kolektivu již několik let trénující skupiny je velmi obtížné.
Krom jiných spolupracujeme i se šéftrenérem mládeže SpS TJ Slavia HK a koordinátorem mini volejbalu ČR, trénujeme pro radost ze hry a pohybu. Pro děti pořádáme několikrát do roka víkendové soustředění i týdenní letní kemp a občas i nevolejbalové aktivity (vodáctví, lezení, …)

generální partner

partneři a sponzoři

Partneří a sponzoři Apolo CZAMMANNMŠMTCONTproPojištění ZajíčekProfiQuality