1. stupeň | Volejbalové centrum nad Metují
Logo VoCeÚvodní stránka - Oddíly - Minivolejbal - 1. st.

Oddílové propriety a vizuální identita :-)

Protože každý oddíl má nějakou jednotnou vizuální identitu, snažíme se o ni i my. Nějaké věci máme nakoupené pro děti v oddílovém skladu, ale něco dětem kupují rodiče přímo domů do skříňky. Děti je pak povětšinou všude nosí a jsou hrdé, že jsou součástí skvělého týmu. Navíc jim udělají radost třeba k narozkám či pod vánočním stromečkem ... Protože po večerech na akcích zpíváme s kytarami, tak si níže můžete vytisknout i "náš zpěvníček", aby si děti mohly zazpívat i písničku, kterou neznají.

Pokud je někomu předaná např. oddílová tepláková souprava, automaticky chceme, aby ji nosil na všechny oddílové akce a aby se o ni staral s maximální péčí. Ale ani mu nebráníme, aby ji užíval i na neoddílových akcích. Až z ní odroste, pak nám ji jen čistou vrátí a my ji dáme někomu jinému. Nebo půjčujeme oddílová trička jen jednorázově na turnaje, jichž se účastníme, a děti je mají jako dresy.

Na všech věcech je vyšité oddílové logo, k dispozici máme pro děti (i dospělé) oddílová trička, softshellové bundy, kšiltovky, mikiny a teplákovky. Samozřejmě je možné si koupit i míče - odlehčené (pro 1.stupeň ZŠ) či standardní. 

Na ceny se informujte u trenérů, jak co vypadá shlédnete na mnoha fotkách v naší fotogalerii.

Softshellová bunda / dětské 800Kč, dospělí 1000Kč Softshellová bunda JAKO teplákovka nebo mikina / 700Kč (610Kč) nebo 1150Kč
Tričko / 90Kč Kšiltovka / 85Kč Míče odlehčené i standardní / od 350Kč
Kalendář na stažení je níže    

Oddíly – 1. stupeň (minivolejbal)


generální partner

partneři a sponzoři

Partneří a sponzoři AMMANNPojištění ZajíčekAGRO CSMŠMTsanasportProfiQuality