Volejbalové centrum nad Metují
Logo VoCe
Aktuality
14.09.2020
Kroužky minivolejbalu ve šk.roce 2020-21
Takže hlásíme všem, že sotva se oddíly/kroužky na školách začaly rozjíždět,
15.11.2019
Tréninky žákovského volejbalu
Rozhodli jsme se, že i na malém městě lze mít i k dětem přístup, jako u
9.12.2016
Proč školní kroužek, Volejbalové centrum i Volejbalový svaz?
Děti se registrují jak ve školním kroužku, tak i ve Volejbalovém centru a jeho

Kroužky minivolejbalu ve šk.roce 2020-21

Takže hlásíme všem, že sotva se oddíly/kroužky na školách začaly rozjíždět, už nám vláda vystavila STOPku. Díky tomu se žel ani pořádně nerozjely naplněné kroužky na Malecí, Provodově a v Meziříčí, obdobně na tom je i Dobruška. Moc se nedá věřit vystavené STOPce jen do začátku listopadu a tak to vypadá, že se oddílový START odloží až na 2.pololetí školního roku, sezóny 2020-21. Když se to povede dřív, budeme o tom informovat.

Již v polovině srpna se standardně rozjel, a nyní zase zastavil, oddíl mini na Komendě, v Krčíně, na Hrádku a oddíl mladších žaček. Tyto oddíly se pokusíme oživit, jen jak to zase půjde a nebudeme čekat na pololetí. S žačkami zkoušíme dokonce trénovat venku v malých šestičlenných skupinkách, ale jen pokud nám to počasí dovolí. 

V září prostě vše vypadalo jinak a psali jsme o naskakování dětí do "jedoucího volejbalového rychlíku", ale teď náš "vláček" postává na zastávce a nevíme, kdy nám dovolí ho zase rozjet. Jakmile se nám ale na semaforu rozsvítí zelená, přidáme páru a vyrazíme dopředu. Nabízíme tréninky na hobby úrovni i výkonnostní formu - poptejte se a vyberte si ... my sportujeme srdcem.

Tady máte přehled všech škol s minivolejbalem včetně jejich tréninků, informace získáte přímo u konkrétních trénérů nebo souhrnně na 603 863 891 (info@volejbal-nm.cz).

Leták na ZŠ Malecí Leták na ZŠ v Dobrušce


generální partner

partneři a sponzoři

Partneří a sponzoři Apolo CZAMMANNMŠMTCONTproPojištění ZajíčekProfiQuality