Žákovský volejbal - 2. st. | Volejbalové centrum nad Metují
Logo VoCe
Aktuality
15.10.2017
Interní VoCe-čkový mixík
Organizujeme pro členy VoCe z řad dospěláckých i dětských soutěžních týmůÚvodní stránka - Oddíly - Žákovský volejbal - 2. st.

Interní VoCe-čkový mixík

Organizujeme pro členy VoCe z řad dospěláckých i dětských soutěžních týmů společné turnaje.

Tak ahoj volejbalisto-tko ... nechceš se potkávat jen na oficiálních soutěžích okresu či kraje? Tak koukni do pozvánky níže, s sebou peníze na obídek a nápoje ... nebo velkou svačinu. Předpokládáme cca 3 družstva a herní systém každý s každým, k tomu případně nějaké soutěže, sranda ...

Náš první turnaj v této sezóně jsme odehráli a bavili se volejbalem již na podzim, teď se můžeš těšit na druhý turnaj v sobotu 10.2. od 9hod ve V.Jesenici registrace je nutná - KLIK.

Termíny turnajů jsou 18.11. 2017, 10.2. a 22.4. 2018. Kontaktní telefon na organizátora, Petra Jeništu, je 602 475 931, tak případné dotazy směřujte na něj.

Letáček    


Oddílové propriety a vizuální identita :-)

Protože každý oddíl má nějakou jednotnou vizuální identitu, snažíme se o ni i my. Nějaké věci máme nakoupené pro děti v oddílovém skladu, ale něco dětem kupují rodiče přímo domů do skříňky. Děti je pak povětšinou všude nosí a jsou hrdé, že jsou součástí skvělého týmu. Navíc jim udělají radost třeba k narozkám či pod vánočním stromečkem ... Protože po večerech na akcích zpíváme s kytarami, tak si níže můžete ...

Ukázat...


Oddíly – 2. stupeň (žáci)


generální partner

partneři a sponzoři

Partneří a sponzoři HokasportAGRO CSPojištění ZajíčekMŠMTProfiQualityNutricia Deva