1. stupeň | Volejbalové centrum nad Metují
Logo VoCe
Aktuality
12.02.2018
NÁBOR CHLAPCŮ I DÍVEK ÚNOR 2018
Přijďte si 8. a 15. a 22.února vyzkoušet volejbal v moderním pojetí do tělocvičnyÚvodní stránka - Oddíly - Minivolejbal - 1. st.

NÁBOR CHLAPCŮ I DÍVEK ÚNOR 2018

Přijďte si 8. a 15. a 22.února vyzkoušet volejbal v moderním pojetí do tělocvičny ZŠ Krčín, začátek bude v 18:00 a konec v 19:30. Nakonec jsme pro nové zájemce o minivolejbal i volejbal otevřeli všechny únorové čtvrtky a rádi u nás uvítáme chlapce i dívky ... a i rodiče se můžou klidně přijít podívat, jak se o jejich ratolesti budeme starat. Rodiče, sourozenci  i kamarádi ... všichni jste zvaní a budete velmi vítáni.

Rádi byste se naučili volejbal? A zažili u toho mnoho legrace s kamarády i mnoho krásných sportovních zážitků? Budeme hrát společně hry, ukážeme si základy volejbalu a Vy se sami pak můžete rozhodnout, jestli Vás tento krásný sport zaujme a budete v trénincích pokračovat. Neváhejte a přijďte si vyzkoušet svůj 1. volejbalový trénink.

Asi ideální by bylo nám předem napsat a avizovat na e-mail, že hodláte dorazit, abychom dokázali co nejlépe připravit hry na konkrétní počet dětí. Toto ale není nezbytně nutné, klidně si nás přijďte "omrknout" i bez ohlášení (jsme na to zvyklí).

O naší činnosti se dozvíte nejvíce z toho, co jsme již zorganizovali - viz sekce Stalo se zde na WEBu.

Náborový letáček Mapka tělocvičny, kde se na vás budeme těšit  


Oddílové propriety a vizuální identita :-)

Protože každý oddíl má nějakou jednotnou vizuální identitu, snažíme se o ni i my. Nějaké věci máme nakoupené pro děti v oddílovém skladu, ale něco dětem kupují rodiče přímo domů do skříňky. Děti je pak povětšinou všude nosí a jsou hrdé, že jsou součástí skvělého týmu. Navíc jim udělají radost třeba k narozkám či pod vánočním stromečkem ... Protože po večerech na akcích zpíváme s kytarami, tak si níže můžete ...

Ukázat...


Oddíly – 1. stupeň (minivolejbal)


generální partner

partneři a sponzoři

Partneří a sponzoři HokasportAGRO CSPojištění ZajíčekMŠMTProfiQualityNutricia Deva